CESTOVÁNÍ

Vybrané fotky a videa nasbírané z mých cest...
Phuket_foto

Pátá (závěrečná) galerie z road tripu po Thajsku. Výlet končíme na největším thajském ostrově - Phuketu. Poslední dny trávíme hlavně na pláži a po setmění se oddáváme noční zábavě, která tady nikdy nebere konce.

 

 

 

 

 

Phuket_video

Pátý (závěrečný) díl ze série videí věnované road tripu po Thajsku. Naše cestování zakončujeme na západním pobřeží, a to na největším ostrově Thajska – Phuketu. Vybíráme si nejslavnější letovisko Patong Beach, které slibuje jak krásnou širokou pláž, tak bujarý noční život. 

Krabi_foto

Čtvrtá galerie z road tripu po Thajsku. Naší destinací je západ thajského pobřeží, které lemuje břeh Andamanského moře. Krabi je místem klidu, mangrovových porostů, vápencových skal a hlavně - jedněch z nejhezčích pláží v Thajsku. Pro nás taky trochu (bohužel) nevyzpytatelného počasí.

 

 

Krabi_video

Čtvrtý díl série videí z road tripu po Thajsku. Naší destinací je západ thajského pobřeží, které lemuje břeh Andamanského moře. Krabi je místem klidu, mangrovových porostů, vápencových skal a hlavně - jedněch z nejhezčích pláží v Thajsku. Pro nás taky trochu (bohužel) nevyzpytatelného počasí.

Koh Samui_foto

Třetí galerie z roadtripu po Thajsku. Zůstáváme na jihovýchodním pobřeží, přesouváme se o pár kilometrů jižněji na Koh Samui - jeden z největších ostrovů v Thajském zálivu.

 

 

Koh Samui_video

Třetí díl série videí z road tripu po Thajsku. Nacházíme se na jihovýchodním pobřeží, na ostrově Koh Samui. Jeden z největších ostrovů Thajského zálivu je známý pro své nekonečné pláže lemované kokosovými palmami a hustý deštný prales, který pokrývá jeho vnitrozemí. Dominantou ostrova je socha Velkého Buddhy v chrámu Wat Phra Yai.

Koh Phangan_foto

Druhá galerie z roadtripu po Thajsku. Míříme na jihovýchodní pobřeží, začínáme na ostrově Koh Phangan. Čeká nás Full Moon Party!

 

 

Koh Phangan_video

Druhý díl série videí z road tripu po Thajsku. Tentokrát z ostrova Koh Phangan, který patří k těm nejhezčím vůbec a láká každý měsíc tisíce návštěvníků na vyhlášenou Full Moon Party.

Bangkok_foto

První galerie z roadtripu po Thajsku. Pro mě osobně vůbec první konfrontace s asijským kontinentem. 

 

 

Bangkok_video

První díl série videí z roadtripu po Thajsku. Začínáme v Bangkoku, městě několika tváří.

... vlastně moje první video vůbec. 

  • Facebook Clean
  • Instagram Clean
  • White YouTube Icon